Domeny internetowe - rozszerzenia domen .digital i .direct
Domeny internetowe – rozszerzenia domen .digital i .direct
Styczeń 3, 2019
Domeny internetowe - rozszerzenia domen .doctor i .ic
Domeny internetowe – rozszerzenia domen .doctor i .ic
Styczeń 16, 2019
Pokaż wszystkie

Domeny internetowe – rozszerzenia domen .blackfriday i .actor

Domeny internetowe - rozszerzenia domen .blackfriday i .actor

Domena .blackfriday

Lubisz zakupy? Polujesz na przedświąteczne promocje i sezonowe zniżki? Jesteś właścicielem firmy, która ma w swojej ofercie kody rabatowe i przeceny? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na chociaż jedno z tych pytań, to to rozszerzenie jest dla Ciebie! Blackfriday przybył do Polski ze Stanów Zjednoczonych i świetnie się tu zaaklimatyzował. To najlepszy czas na zakupy! Wtedy sklepy organizują promocje i obniżki. Dzięki domenie .blackfriday w łatwy sposób odnajdziesz miejsca i strony internetowe z promocjami. To także idealna opcja dla właścicieli sklepów oferujących obniżki. Dzięki tej domenie właściciele firm sprzedażowych odniosą sukces. Blackfriday przypisuje się stronom z Kajmanów. Korzystać z niej mogą użytkownicy z całego świata.

Domena .actor

Domena ta przeznaczona jest dla stron branżowych związanych z aktorstwem. Branże aktorskie można spotkać na całym świecie. Domena .actor jest nośnikiem kontaktów do wszystkich podmiotów i systemów działających w aktorstwie .Domenę .actor może zarejestrować dowolna osoba, grupa ludzi lub firma. To świetna opcja dla aktorów, reżyserów, kaskaderów, firm związanych z kostiumologią, aktorów muzycznych, agencji castingowych. Każdy związany z branżą aktorską z pewnością znajdzie coś dla siebie. Przypisuje się ją stronom zarejestrowanym w Irlandii. Administrator domeny to: United TLD Holdco Ltd. Domena istnieje od lutego 2014 roku. Minimalna liczba znaków w nazwie rozszerzenia to 3,a maksymalna 63.

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok