Domeny internetowe – rozszerzenia domen .dog i .xxx
Styczeń 22, 2019
Pokaż wszystkie

Domeny internetowe – rozszerzenia domen .directory i .discount

Domena .directory

Rozszerzenie .directory to dość nowe rozwiązanie, jest ono dedykowane jest dla stron internetowych przechowujących katalogi plików, osób i miejsc formie online. Jeśli Twoją profesją jest katalogizacja: danych komputerowych, adresów czy dostawców usług to, to rozszerzenie jest dla Ciebie. W połączeniu z nazwą domeny będzie dobrze się prezentowała. Rozszerzenie domenowe .directory to świetne rozwiązanie dla: pracowników agencji reklamowej, pracowników IT, osób zajmujących się tworzeniem katalogów plików, miejsc itp. Jeśli jesteś właścicielem sklepu wielobranżowego, to z pewnością znajdziesz w niej coś dla siebie. Rozszerzenie .directory powstało dla stron internetowych ze Stanów Zjednoczonych. Domena jest wykorzystywana globalnie. Rejestrację rozszerzenia datuje się na dzień 13 listopada 2013 roku. Administrator to: Binky Moon, LLC.

Domena .discount

Rozszerzenie.discount będzie idealne dla wszystkich, którzy kochają wyprzedaże. Jeśli polujesz na informację na temat promocji, rabatów, wyprzedaży, sezonowych obniżek cen to zdecydowanie jest to dla Ciebie strzał w dziesiątkę! Ta strona bowiem zajmuję się promocją obniżek cen (ang. Discount- obniżka). Skorzystają z niej właściciele sklepów, które organizują obniżki swoich cen. Przypisuję się je stronom internetowym z U.S.A. Za datę rejestracji uważa się dzień 17 kwietnia 2014 roku. Administrator to Binky Moon, LLC. Rozszerzenie domenowe .discount mogą rejestrować wszyscy ludzie na całym świecie.

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok