Domeny internetowe - rozszerzenia domen .blackfriday i .actor
Domeny internetowe – rozszerzenia domen .blackfriday i .actor
Styczeń 13, 2019
Domeny internetowe – rozszerzenia domen .dog i .xxx
Styczeń 22, 2019
Pokaż wszystkie

Domeny internetowe – rozszerzenia domen .doctor i .ic

Domeny internetowe - rozszerzenia domen .doctor i .ic

Domena .doctor

Domena .doctor używana jest powszechnie w branży medycznej, ale nie tylko. Dotyczy ona porad na temat leków, leczenia i objawów chorób, opinii na temat lekarzy. Jak już wspomniałam, domena nie ogranicza się tylko do świata medycyny. Jak wiadomo doktor to także tytuł naukowy. Domena dotyczy też branży naukowej. Domenę można wykorzystywać jako nośnik informacji o danej osoby, która ma doktorat, a także na temat danej instytucji badawczej. Przywodzi ona również informacje na temat specjalistów posiadających ogromną wiedzę w danym obszarze. Domena powstała z myślą o: lekarzach specjalistach, stomatologach, farmaceutach, weterynarzach oraz specjalistach. Rozszerzenie domeny. Doctor dedykowane jest stronom internetowym ze Stanów Zjednoczonych. Data rejestracji przypadła na dzień 14 lipca 2016 roku. Administrator to: Binky Moon, LLC. Domena jest dostępna do rejestracji dla wszystkich klientów prywatnych oraz firm. Zdarza się, że rejestr domen życzy sobie wskazanie podstawy prawnej w przypadku osób świadczących usługi medyczne. Dotyczy to głównie lekarzy i stomatologów.

Domena .Ic

Rozszerzenie .Ic przypisuje się stronom internetowym z Saint Lucia. Administratorem jej został Uniwersytet Portoryko. Istnieje od 1991 roku. Rejestracja przebiega bez restrykcji. Rozszerzenie to nie zajmuje się obsługom domen, międzynarodowych. Nazwy obraźliwe mogą nie zostać zaakceptowane. Rejestr obsługuje amerykańska korporacja Afilias. Ze względu na możliwość użycia „domain hacks’’ rynek poświęcony jest spółkom LC, LLC lub PLC

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok